Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Platformie szykują się wyboryDziś odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, w którym brał udział Marek Hok i Tomasz Tamborski. W partii będą wybory, rozpisane na styczeń 2016 roku.


- Ewa Kopacz ogłosiła, że nie będzie się ubiegać o stanowisko szefa partii. Przyjęte to zostało ze zrozumieniem i czekamy na zgłaszanie się kandydatów - mówi członek Rady Krajowej PO - Tomasz Tamborski. Ze śmiechem dodaje, że o szefostwo krajowych struktur PO ubiegać się nie zamierza. - Wszystkim zależy na budowaniu naszej pozycji i zaufania w społeczeństwie. Są zmiany, ale na kwestie personalne musimy jeszcze zaczekać - informuje poseł Marek Hok.

Hok dodaje także, że dziś to Platforma Obywatelska, jako największa partia opozycyjna, jest zaporą przeciwko dążeniu do dyktatury jednej partii. - Dziś w sejmie mieliśmy tego przykład podczas omawiania spraw Komisji ds. Służb Specjalnych. PiS zmniejszyło skład komisji z 9 do 7 posłów, żeby nie wszystkie kluby miały tam swojego przedstawiciela. Obowiązywała także zasada, że funkcja przewodniczącego jest rotacyjna. Ten obyczaj również został zarzucony. Rodzi to podejrzenie o brak należytej kontroli sejmowej nad służbami specjalnymi podlegającymi de facto jednej partii - ostrzega Hok.

W Platformie szykują się wybory
W Platformie szykują się wybory

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama