Light Snow

2°C

Kołobrzeg

9 grudnia 2022    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
9 grudnia 2022    
    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gromek: niech się stanie światłoDziś o godzinie 10 uroczyście otwarto dojście na kołobrzeskie molo. Inwestycja trwała prze wakacje i część jesieni. Ale mieszkańcy i turyści twierdzą, że warto było zaczekać.


Inwestycja od początku wzbudzała duże emocje. Po pierwsze, nie przedłużono umów kupcom, którzy musieli zrezygnować z handlu przy molo. Po drugie, części radnym nie podobała się koncepcja przebudowy. Prezydent postawił na swoim i po kilku miesiącach prace dobiegły końca. Przebudowano dojście do mola, ale także plac przed nim. Zmieniono nawierzchnię, dobudowano ławki i nowe tereny zielone. Całość, razem z remontem molo, kosztowała 12 mln zł, z czego 9 pochodziło ze środków zewnętrznych.

Podczas dzisiejszego otwarcia, na placu przed molo zgromadziły się tłumy. Otwarcia dokonał prezydent Janusz Gromek wydaniem komendy o zapalenie światła na placu.


Gromek: niech się stanie światło
Gromek: niech się stanie światło

Gromek: niech się stanie światło

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama