Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Mężczyzna zginął, auto spłonęłoPrzed Stramnicą doszło do tragicznego wypadku. Przed jadącym do Kołobrzegu autem wybiegł dzik. Kierowca uderzył w zwierzę, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Doszło do pożaru.


Około 80-kilogramowy dzik wybiegł nagle na drogę, wprost przed przejeżdżające auto jednej z agencji ochroniarskich. Autem jechał kierowca wracający do Kołobrzegu z alarmu monitoringu. Uderzył w dzika, wpadł w poślizg i zjechał na pobocze. Doszło do zderzenia z drzewem, w wyniku którego auto stanęło w ogniu. Mężczyznę próbowali ratować świadkowie zdarzenia, ale było to niemożliwe. Zginął na miejscu. Samochód ugasili strażacy.

Mężczyzna zginął, auto spłonęło
Mężczyzna zginął, auto spłonęło
Mężczyzna zginął, auto spłonęło
Mężczyzna zginął, auto spłonęło
Mężczyzna zginął, auto spłonęło

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama