Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022    
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Bartyzel podsumowuje SunriseKrzysztof Bartyzel spotkał się z radnymi, aby podsumować 12-letnią historię Sunrise Festival i zainicjować dyskusję na temat przyszłości tej ważnej dla miasta imprezy.


Organizatorzy festiwalu nie ukrywali, że w Kołobrzegu jest im dobrze, ale także dobrze jest miastu dzięki posiadaniu markowej imprezy, która bezpośrednio promuje nasze miasto w Polsce i za granicą. Krzysztof Bartyzel wskazał kierunki rozwoju festiwalu. Chce zbudować trzecią scenę na wodzie, na wysokości Kamiennego Szańca i poszerzyć Sunrise o plażę. Odpowiadają na pytanie radnego Zarzyckiego, czy nie zastanawiał się nad wyprowadzeniem imprezy na lotnisko w Bagiczu, odpowiedział, że już były takie plany, jednak teren ten jest pozbawiony infrastruktury i dróg, w konsekwencji czego, dopóki nie będą tam wykonane określone inwestycje, Sunrise pozostaje przy amfiteatrze.

Bartyzel zaproponował szersze włączanie się miasta w imprezę, na przykład poprzez wspólną promocję i większe wykorzystywanie marki festiwalu do promocji samego miasta.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama