Overcast Clouds

19°C

Kołobrzeg

28 czerwca 2022    |    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
28 czerwca 2022    
    Imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

Odzyskał rower, nieletni przed sądKryminalni z Kołobrzegu zatrzymali szesnastolatka, sprawcę kradzieży roweru. Wobec nieletniego sprawcy czynu karalnego, decyzję podejmie Sąd Rodzinny i Nieletnich.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przyjęli zawiadomienie o kradzieży roweru spod jednego z ośrodków wczasowych w Kołobrzegu. Właściciel wycenił wartość jednośladu na kwotę 800 zł. Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że kradzieży mógł dokonać 16-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Nieletni przyznał się on do popełnionego czynu i wskazał miejsce gdzie znajdował się skradziony rower. Właściciel już jest w jego posiadaniu. Sprawa nieletniego wkrótce trafi do Sądu Rodzinnego, który zajmie się tą sprawą. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama