Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zmiany na ścieżce przy ulicy FredryDocierały do nas sygnały o problemach rowerzystów na ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Fredry, w okolicy przejazdu kolejowego na Koszalin. Sytuacja w tym miejscu ma się wkrótce zmienić.


Rowerzyści skarżyli się na częste konflikty z pieszymi. Przed przejazdem, patrząc w kierunku morza, kończył się podział na ścieżkę rowerową i pieszą. Rozpoczynała się tam ścieżka rowerowo-piesza. Rodziło to wiele sporów, gdyż piesi nie chcieli wiedzieć znaku pionowego, uprawniającego do przejazdu rowerzystów i uważali, że skoro wcześniej skończyła się ścieżka, to rowerzyści rower powinni prowadzić do najbliższego przejścia dla pieszych. Sprawę przedstawiliśmy już wcześniej staroście, który w tym tygodniu spotkał się z nami na ścieżce i podjął decyzję o wydzieleniu ścieżki dla rowerzystów. Zadanie to ma wykonać Zarząd Dróg Powiatowych.

Zmiany na ścieżce przy ulicy Fredry
Zmiany na ścieżce przy ulicy Fredry

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama