Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Szarmach pływa po Parsęcie... z WziątkiemNietypowy pomysł na prowadzenie kampanii wyborczej miał sztab Zjednoczonej Lewicy. Baner Antoniego Szarmacha pojawił się na rzecz przy moście na ul. Łopuskiego.


Baner doskonale widoczny jest z mostu, ale także z bulwaru nad Parsętą. W Kołobrzegu nie mieliśmy jeszcze kampanii wyborczej na wodzie, ale widać szlak w tym kierunku został już przetarty. Akurat Antoni Szarmach słynie z organizacji imprez nad rzeką, więc pomysł pływającej platformy jak najbardziej do niego pasuje. Miejmy nadzieję, że konstrukcja szybko nie pójdzie na dno.

Szarmach pływa po Parsęcie... z Wziątkiem
Szarmach pływa po Parsęcie... z Wziątkiem

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama