Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zawadzki: Cezar jest jeden (video)Dariusz Zawadzki zastanawia się nad tym, czy Januszowi Gromkowi na rękę jest posiadanie opozycji w postaci Porozumienia Dla Kołobrzegu. A tam, według niego, rządzi jedna osoba...


Według Zawadzkiego, całe zamieszanie wywołane przez Cezarego Kalinowskiego nie było przypadkowe. PDK chciało jasno i jednorazowo pokazać prezydentowi, kto liczy się na sesjach i że na pewno nie są to radni Platformy Obywatelskiej. Polityk PO uważa, że Janusz Gromek nie przejdzie do PDK, ale taki układ może mu być na rękę - do czasu. A jeśli idzie o sytuację w Klubie PDK i kandydatach na prezydenta, Zawadzkie nie ukrywa, że Cezar może być tylko jeden. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama