Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wojna plakatowa trwa w najlepszeTowarzyszy każdej kampanii wyborczej i przybiera różne wymiary. Gdy tylko pojawił się plakaty i banery, do akcji ruszyli polityczni wandale. Nie mają w zwyczaju oszczędzania przeciwnika.


W czasie kampanii wyborczej, oznaczone materiały wyborcze komitetów wyborczych podlegają ochronie prawnej. Ich niszczenie podlega karze grzywny do 5000 zł, a gdy wartość materiałów przekracza 250 zł, może to być nawet areszt. Wandali wyborczych to jednak nie przestrasza. Na pierwszy ogień poszły materiały wyborcze posła Marka Hoka. Co ciekawe,  Hok wisi często obok Czesława Hoca, ale niszczono banery tylko tego pierwszego. - Liczyliśmy się ze zniszczeniami, ale ich skala już na początku kampanii jest dla nas zaskoczeniem - mówi Marlena Wachowska, rzecznik sztabu Marka Hoka.


Wojna plakatowa trwa w najlepsze
Wojna plakatowa trwa w najlepsze

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama