Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zasłabł na ruszotwaniu - na pomoc strażacyNietypowa akcja ratowników. Podczas prac przy ścianie wieżowca, na wysokości ósmego piętra na rusztowaniu zasłabł pracownik. Podnośnik nie mógł podjechać pod budynek.


Pomoc wezwali koledzy nieprzytomnego mężczyzny. Na miejsce wezwano strażaków. Okazało się jednak, że zaparkowane przy wjeździe do wieżowca pojazdy uniemożliwiają przejazd, ale nie lepiej jest z rosnącymi na wjeździe drzewami - podnośnik nie miał szans tam skręcić. Podjęto decyzję, aby mężczyznę przenieść do windy przez okno jednego z mieszkań. Trafo na badania do kołobrzeskiego szpitala. Natomiast ktoś powinien poważnie zastanowić się nad drożnością drogi pożarowej, gdyż w przypadku pożaru może to skończyć się tragedią.


Zasłabł na ruszotwaniu - na pomoc strażacy
Zasłabł na ruszotwaniu - na pomoc strażacy
Zasłabł na ruszotwaniu - na pomoc strażacy
Zasłabł na ruszotwaniu - na pomoc strażacy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama