Clear Sky

19°C

Kołobrzeg

17 sierpnia 2022    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
17 sierpnia 2022    
    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Taksówki nie zablokowaly miastaKołobrzescy taksówkarze mieli propozycję poruszania się od Ronda Solidarności do Ronda Kardynała Jeża. Zamiast tego, wybrali spotkanie z prezydentem Januszem Gromkiem.


Taksówkarze w całej Polsce protestują przeciwko nielegalnym przewoźnikom i brakom kontroli w tym zakresie na terenie całego kraju. W Warszawie, taksówki sparaliżowały ulice stolicy. W Kołobrzegu tej formy protestu nie wybrano. Jak mówili dziś przewoźnicy, wolą spotkać się z prezydentem Januszem Gromkiem, który, co podkreślano, zawsze im pomagał. Chodzi o poparcie napisanego przez nich projektu ustawy, który przewidywałby kary nie tylko dla nielegalnych przewoźników, ale także dla firm, dla których oni pracują. Prezydent obiecał w tej sprawie spotkać się z parlamentarzystami.

Taksówki nie zablokowaly miasta
Taksówki nie zablokowaly miasta

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama