Scattered Clouds

7°C

Kołobrzeg

18 maja 2022    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2022    
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Kuś nie ukrywa, że go straszonoJacek Kuś, jeden z filarów sukcesu wyborczego Wioletty Dymeckiej i szef struktur powiatowych SLD wyjawia przypadki politycznej korupcji i tego, że był straszony.


Po wiadomościach o możliwości odwołania Wioletty Dymeckiej z funkcji przewodniczącej Rady Miasta, suchej nitki nie zostawia na politykach opcji rządzącej. Nie ukrywa, że radni Porozumienia Dla Kołobrzegu byli korumpowani różnymi propozycjami, awansami, pracą. Rzecznik prasowy PDK twierdzi, że trwa to od kilku miesięcy. Ponieważ wszystkie te zabiegi nie przynoszą rezultatu, doszło już do tego, jak wyjawia Kuś, że pod jego adresem posypały się groźby.

Jacek Kuś apeluje do prezydenta Janusza Gromka, aby odciął się od Platformy Obywatelskiej i współpracował z Porozumieniem Dla Kołobrzegu. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama