Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2022    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2022    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Poseł Hok głosował za JOW-amiMarek Hok, jedynka na lista PO w wyborach do sejmu, zainaugurował dziś swoją kampanię wyborczą. Skomentował również wyniki referendum, w którym wziął udział.


Konferencja posła odbyła się na Skwerze Miast Partnerskich. Jak wskazywał Hok, w Kołobrzegu są partnerzy, którzy dbają o interesy i rozwój miasta, realizowany we współpracy z samorządowcami. Zarówno prezydent Janusz Gromek, jak i starosta Tomasz Tamborski, a także zastępca prezydenta Jacek Woźniak, kandydaturę Hoka popierają.

Poseł PO odniósł się do wczorajszego referendum. Żałował, że tak mało osób poszło do urn. On w referendum wziął udział i na dwa pytania odpowiedział twierdząco, poza pytaniem o utrzymanie bieżącego finansowania partii politycznych. Jak wskazywał, Platforma Obywatelska jest przeciwko finansowaniu partii z budżetu, a także popiera utworzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama