Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Miał w domu ponad 300 gramów narkotykówKryminalni z Kołobrzegu zatrzymali 57-latka, który miał w domu  ponad 300 gramów narkotyków. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


W ubiegłym tygodniu, kołobrzescy kryminalni zatrzymali wcześniej podejrzewanego o posiadanie niedozwolonych substancji 57-latka. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę policjanci znaleźli w jego pokoju reklamówki z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. Po przebadaniu zabezpieczonej w komendzie substancji okazało się, iż jest to ponad 170 gramów amfetaminy i 130 gramów marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz działanie w tzw.” recydywie”. W piątek sąd orzekł wobec 57-latka trzymiesięczny areszt.

Miał w domu ponad 300 gramów narkotyków
Miał w domu ponad 300 gramów narkotyków
Miał w domu ponad 300 gramów narkotyków

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama