Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dawid szefem Oddziału NFZ w Szczecinie?Trwa konkurs na dyrektora Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Szczecinie. O funkcję tę stara się kilka osób, w tym kołobrzeżanin - Przemysław Dawid.


NFZ szuka dyrektora dla swojego Oddziału Zachodniopomorskiego od lipca. Przemysław Dawid przeszedł pierwszy etap rekrutacji i przed nim rozmowa kwalifikacyjna. - Traktuję to jako kolejne wyzwanie w życiu. Zawodowo decydując się na zajęcie się organizacją ochrony zdrowia w Polsce oraz zarządzaniem, prowadząc również badania naukowe związane z ochroną zdrowia, chciałem poznać system z wielu stron. Doświadczenie zdobyte do tej pory w zarządzaniu szpitalami i zabezpieczeniem świadczeń dla pacjentów, chciałbym wykorzystać w NFZ - mówi naszemu portalowi Dawid, który niedawno został członkiem Wojewódzkiej Rady ds. Potrzeb Zdrowotnych.

W trakcie drugiego etapu konkursu, będzie miało miejsce sprawdzenie wiedzy kandydatów z szeroko rozumianej tematyki dotyczącej funkcjonowania Narodowego Funduszu Zdrowia a także ocena kwalifikacji kierowniczych. - Jest czterech kandydatów i jak sądzę największe szanse ma obecnie pełniący obowiązki dyrektora NFZ w Szczecinie. Sam fakt spełnienia wymaganych kwalifikacji i przejście do ostatniego etapu traktuję już jako duży sukces - komentuje Dawid.

Dawid szefem Oddziału NFZ w Szczecinie?

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama