Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W Kołobrzegu referendum nieważneNiedzielne referendum, przynajmniej według wyników z Kołobrzegu, nie ma mocy wiążącej. W naszym mieście do urn poszło zaledwie 9 procent uprawnionych.


Państwowa Komisja Wyborcza dopiero w poniedziałek późnym popołudniem poda wyniki referendum m.in. w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do sejmu, o co zabiegał m.in. Ruch Kukiza. Wszystko wskazuje na to, że Kukiz poniósł osobistą klęskę, a przez wyborczy kaprys Bronisława Komorowskiego wydano na referendum ok. 100 mln zł. W ramach tej kwoty, do urn w Kołobrzegu poszło jedynie 3336 obywateli, co stanowi zaledwie 9%. Aby referendum w skali kraju było ważne, musi wziąć w nim udział minimum 50% obywateli.

W Kołobrzegu referendum nieważne

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama