Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2022    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2022    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Strażacy uratowali psa w ParsęcieTrudno powiedzieć, jak pies znalazł się w rzece, czy za czymś polował, czy też ktoś go do rzeki wrzucił. Na szczęście strażacy pomimo niepogody wyciągnęli go na brzeg.


Jedno było pewne, pies na pewno w rzece się nie chłodził. Był wyziębiony i nieco przestraszony. Przechodnie zauważyli go w Parsęcie pomiędzy ulicami Rzeczną i Szpitalną. Tam jednak nie udało mu się pomóc, gdy mur oporowy jest tam dość wysoki. Dopiero na bulwarze od strony ulicy Solnej, strażacy wyciągnęli psa na brzeg. Ten podziękował i po prostu się oddalił.

Fot. Tadeusz Jończyk
Strażacy uratowali psa w Parsęcie
Strażacy uratowali psa w Parsęcie
Strażacy uratowali psa w Parsęcie

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama