Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zdrowie nad morzem w KołobrzeguPiknik pt. "Morze Zdrowia" przy latarni morskiej przyciągnął dużą ilość mieszkańców i turystów, którzy mogli się przebadać, a także uzyskać porady zdrowotne.


Piknik został organizowany w ramach szóstej edycji „Forum Profilaktyki i Promocji Zdrowia”. Podczas festynu można było skorzystać z szeregu bezpłatnych badań, konsultacji i zabiegów. Prowadzono badania ciśnienia tętniczego, pomiaru cukru we krwi, obliczano wskaźnik masy ciała, a także prowadzono diagnostykę osteoporozy, badania spirometryczne, mammograficzne oraz naukę udzielania pierwszej pomocy. Był również mobilny punkt pobory krwi.

Zdrowie nad morzem w Kołobrzegu
Zdrowie nad morzem w Kołobrzegu
Zdrowie nad morzem w Kołobrzegu
Zdrowie nad morzem w Kołobrzegu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama