Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kot pogryzł starszego mężczyznęPan Tadeusz z Krakowa przyjechał do Kołobrzegu na wypoczynek. Spacerując w strefie uzdrowiskowej, został zaatakowany przez kotkę. Trafił do szpitala na konsultacje.


Ta historia wydaje się dość śmieszna, ale 82-latkowi do śmiechu nie jest. Rana nogi bardzo boli i zbiera się tam ropa. Poza tym, pobyt w sanatorium ma już zepsuty i mile wrażeń zdobytych w Kołobrzegu nie zapamięta. Mało tego, jeśli miasto przeprowadzi kolejną ankietę, zapewne powie, że nie można się tu czuć bezpiecznie.

Pan Tadeusz spacerował jedną z ważnych arterii uzdrowiska. W pewnym momencie mijała go kobieta z małym psem. To właśnie widok psa zdenerwował kotkę, która ruszyła na niego z impetem z pobliskiej posesji. Pies się przestraszył i zaplątał smyczą w nogi starszego mężczyzny. W dodatku kotka, zamiast psa, zaatakowała jego nogi, raniąc je boleśnie. Kuracjusz trafił do szpitala, gdzie dowiedział się, jak ma pielęgnować rany. Dostał też zastrzyk przeciwtężcowy. Czeka go również wizyta w Koszalinie i specjalne badanie pod kątem chorób odzwierzęcych.

Właściciel kota twierdzi, że ten był szczepiony. Sprawa może mieć swój finał w sądzie. Pan Tadeusz zastanawia się nad zwrotem pieniędzy za straconą kurację. Przyjechał do Kołobrzegu po zdrowie i raczej go nie podreperował.

Kot pogryzł starszego mężczyznę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama