Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Obchody rocznicy napaści na Polskę1 września przypada rocznica wybuchu II wojny światowej. W Kołobrzegu, obchody rocznicy tradycyjnie odbyły się pod pomnikiem w Parku 18 Marca.


W swoim przemówieniu, prezydent Janusz Gromek przypomniał, że Polacy są narodem pokojowym i chcą pokoju, umiejąc wybaczyć najeźdźcom, nie zapominając o swojej historii. Podczas uroczystości, wręczono awans na stopień podpułkownika w stanie rezerwy Markowi Hubertowi - szefowi Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Kołobrzeg. Żołnierze 8 Batalionu Remontowego odczytali apel poległych i oddali salwę honorową. Pod pomnikiem w parku złożono wiązanki kwiatów.

Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę
Obchody rocznicy napaści na Polskę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama