Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jest kolejna ugoda przed sądemKuria Biskupia w Koszalinie zawarła ugodę z mężczyzną, który był molestowany przez kołobrzeskiego proboszcza. Były ksiądz został skazany na karę 2 lat więzienia.


Poszkodowany Piotr K. nie pojawił się w sądzie. Reprezentował go pełnomocnik, podobnie jak Diecezję Koszalińsko-Kołobrzeską. W przeciwieństwie do sprawy Marcina K., postępowanie było krótkie, a strony szybko zawarły porozumienie. W ramach chrześcijańskiego zadośćuczynienia, diecezja wypłaci Piotrowi K. określoną kwotę pieniędzy. Wysokość zadośćuczynienia nie jest znana. Molestowany mężczyzna domagał się 150 tysięcy złotych.

Jest kolejna ugoda przed sądem

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama