Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Szydło uszanuje referendum w GąskachKandydatka na premiera z ramienia PiS na spotkaniu w Kołobrzegu zadeklarowała, że uszanuje głos mieszkańców przeciwko elektrowni atomowej.


Na dzisiejszym spotkaniu przy latarni morskiej pojawili się działacze sprzeciwiający się budowie elektrowni atomowej w Gąskach. Pomimo sprzeciwu mieszkańców, ci nie spotkali się z deklaracją rządu, że na naszej części Pomorza taka inwestycja nie powstanie. Beata Szydło zapowiedziała, że uszanuje wynik lokalnego referendum. Jednocześnie stwierdziła, że liczy, iż Platforma Obywatelska wsłucha się w głos obywateli i będzie w pełni obywatelska, popierając decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o referendum w dniu wyborów do parlamentu - To wielki test dla PO, czy jest obywatelską, czy tylko polityczną, czy broni tylko swoich interesów politycznych - mówiła Szydło.

Szydło uszanuje referendum w Gąskach
Fot. Twitter Joachima Brudzińskiego

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama