Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

drzewo,kołobrzegNa Skwerze 750-lecia przy ulicy Katedralnej zniszczone zostało jedno drzewo, a dziś z hukiem na oczach przerażonych rodziców padł konar drugiego.


Skwer 750-lecia, ze względu na znajdujący się tam jedyny w centrum miasta plac zabaw, jest miejscem niezwykle popularnym wśród całych rodzin. Dziś przed południem, huk łamanych gałęzi zaniepokoił rodziców. Okazało się, że oderwał się konar jednego z drzew. Wcześniej, złamało się całe drzewo. Widać, że jego pień był nieco spróchniały. Pytanie jednak, czy w tych przypadkach zadziałały siły natury, czy też ktoś na drzewa się wspinał lub celowo je zniszczył, jest otwarte.

 

drzewo,kołobrzeg

drzewo,kołobrzeg

drzewo,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama