26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

drzewo,kołobrzegNa Skwerze 750-lecia przy ulicy Katedralnej zniszczone zostało jedno drzewo, a dziś z hukiem na oczach przerażonych rodziców padł konar drugiego.

Skwer 750-lecia, ze względu na znajdujący się tam jedyny w centrum miasta plac zabaw, jest miejscem niezwykle popularnym wśród całych rodzin. Dziś przed południem, huk łamanych gałęzi zaniepokoił rodziców. Okazało się, że oderwał się konar jednego z drzew. Wcześniej, złamało się całe drzewo. Widać, że jego pień był nieco spróchniały. Pytanie jednak, czy w tych przypadkach zadziałały siły natury, czy też ktoś na drzewa się wspinał lub celowo je zniszczył, jest otwarte.

drzewo,kołobrzeg