Light Snow

-0°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2022    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2022    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

policja,rower,kołobrzegW poniedziałek policjanci patrolu rowerowego zatrzymali 19-latka, mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna jechał na rowerze. Policja szuka właściciela.


Mężczyzna był poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Kołobrzegu celem odbycia kary 5 dni pozbawienia wolności. 19-latek w chwili zatrzymania jechał na rowerze marki GIANT. Zatrzymany wcześniej notowany był za kradzieże jednośladów. W związku z powyższym, Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu szuka właściciela roweru. Osoba, która rozpoznaje jednoślad na załączonej fotografii, proszona jest o zgłoszenie się w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Telefon kontaktowy nr 943533512 lub 997, e-mail: rzecznik@kolobrzeg.policja.gov.pl.

policja,rower,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama