Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

26 września 2022    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2022    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

powstanie,warszawskie,kołobrzegKołobrzeg uczcił 71 rocznicę Powstania Warszawskiego. O godzinie 17 na kwaterze Armii Krajowej rozległy się syreny i zapłonęły race. Mieszkańcy pamiętali....


Głos podczas uroczystości na Cmentarzu Komunalnym zabrał major w stanie spoczynku - Janusz Orszt. Przypomniał osamotnioną walkę żołnierzy Armii Krajowej i przestępcze działania żołnierzy niemieckich. Opowiadał także o pozostawieniu Warszawy przez aliantów a także wojska sowieckie, które stały nad Wisłą i przyglądały się równaniu stolicy Polski z ziemią. Następnie, pod pomnikiem Żołnierzy AK złożono kwiaty.

 

powstanie,warszawskie,kołobrzeg

powstanie,warszawskie,kołobrzeg

powstanie,warszawskie,kołobrzeg

powstanie,warszawskie,kołobrzeg

powstanie,warszawskie,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama