Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ibisz,bastion,kołobrzegKrzysztof Ibisz odwiedził Centrum Atrakcji Wojskowych "Bastion" z kamerą Polsatu. Ta telewizja będzie nadawać program z Kołobrzegu aż do niedzieli.


Kołobrzeg jest oblegany przez ogólnopolskie media. Dziś instalują się TVN24, TVP i RMF FM, a także Polsat. Stacja, swój poranny program będzie nadawać w sobotę i niedzielę z Kołobrzegu. Z tej okazji, ekipa odwiedzała kołobrzeskie atrakcje i zajechała na CAW "Bastion", licznie odwiedzany w te deszczowe dni przez turystów. Krzysztof Ibisz robił sobie pamiątkowe zdjęcia z fanami, jak tylko przebrał się w wojskowy mundur. Potem wsiadł na haubicę samobieżną "Goździk" i razem z czołgiem T55 ruszył na poligon. Szczegóły jego wizyty będzie można zobaczyć w weekend w telewizji Polsat.

 

ibisz,bastion,kołobrzeg

ibisz,bastion,kołobrzeg

ibisz,bastion,kołobrzeg

ibisz,bastion,kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama