Broken Clouds

14°C

Kołobrzeg

16 maja 2022    |    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław
16 maja 2022    
    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


straż,graniczna,papierosy12 tysięcy papierosów bez polskich znaków akcyzy o wartości przeszło 7700 złotych przechwyciła dziś w gminie Tychowo Straż Graniczna z Kołobrzegu.


Na zegarze była 3:25, gdy patrol strażników granicznych zatrzymał do kontroli drogowej w Podborsku volkswagena. W bagażniku auta funkcjonariusze znaleźli papierosy różnych marek, wszystkie nielegalne, bo bez polskiej akcyzy. W sumie, zabezpieczono 12 tysięcy papierosów o wartości 7713 złotych. Do ich własności przyznała się 59-letnia pasażerka. Została zatrzymana i przesłuchana w charakterze podejrzanej. Po przedstawieniu zarzutów popełnienia przestępstwa skarbowego, została zwolniona. Kobiecie grozi wysoka grzywna.

 

straż,graniczna,papierosy

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama