menu

Strażnicy sprawdzają parkowanie

straż miejska,mandatyPolacy nagminnie parkują w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Jednak dziś rano nie popisali się goście zza Odry. Dostali blokadę i mandat gratis.


Obywatele Niemiec zaparkowali swoje samochody na trawniku i ścieżce rowerowej przy ul. Trzebiatowskiej przy Urzędzie Gminy Kołobrzeg. Podczas interwencji Straży Miejskiej, jeden z kierowców zgodził się przyjąć 100-złotowy mandat i pojechał szukać kantoru, aby wymienić euro na złotówki. Drugi z kierowców nie pojawił się. Na koło jego pojazdu nałożono blokadę i dostał zaproszenie do siedziby Straży Miejskiej.

Strażnicy od początku sezonu starają się walczyć z plagą złego parkowania, ale jest to walka z wiatrakami. W mieście w wakacje jest zbyt dużo samochodów, a każdy chce zaparkować jak najbliżej miejsca docelowego. Dla niektórych może być to nawet plaża...

 

straż miejska,mandaty

straż miejska,mandaty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.