Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Po raz kolejny Rowerowa Masa Krytyczna pedałowała ulicami Kołobrzegu jak zwykle z tymi samymi hasłami: większego poszanowania praw rowerzystów w mieście.


Pomimo chłodu i padającego deszczu, Rowerowa Masa Krytyczna znów przypomniała, że postulaty miłośników jednośladów nadal są aktualne. Potwierdza to Paweł "Cnota" Sosiński, konstruktor najdziwniejszych kołobrzeskich rowerów. Jego zdaniem, w mieście pozostało jeszcze wiele do zrobienia, żeby rowerzyści czuli się bezpiecznie i bez kłopotów mogli zaparkować swój jednoślad. Nadal nie oddano do użytku ani jednego kilometra nowej ścieżki rowerowej, nie zniknął również żaden bezsensowny znak zakazu wjazdu dla rowerzystów w strefie uzdrowiskowej.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama