Ogłoszenia ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***

Policjanci na motorach w marinie

blue,knights, kołobrzegDo Kołobrzegu zawitało około 300 członków Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa "Blue Knights". Zatrzymali się w Marinie Solnej, skąd wyruszyli na zwiedzanie miasta.

Członkowie międzynarodowego klubu motocyklowego z Polski, ale także z innych krajów, odwiedzili Kołobrzeg w ramach trwającej w tej części wybrzeża konwencji. Władze miasta przyjęły stróżów prawa w Porcie Jachtowym, skąd mogli oni w mniejszych grupach zwiedzić miasto nad Parsętą. Do Mariny Solnej zjechało ok. 300 maszyn.

blue,knights, kołobrzeg