menu
Ogłoszenia ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  *** 

Policjanci na motorach w marinie

blue,knights, kołobrzegDo Kołobrzegu zawitało około 300 członków Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa "Blue Knights". Zatrzymali się w Marinie Solnej, skąd wyruszyli na zwiedzanie miasta.


Członkowie międzynarodowego klubu motocyklowego z Polski, ale także z innych krajów, odwiedzili Kołobrzeg w ramach trwającej w tej części wybrzeża konwencji. Władze miasta przyjęły stróżów prawa w Porcie Jachtowym, skąd mogli oni w mniejszych grupach zwiedzić miasto nad Parsętą. Do Mariny Solnej zjechało ok. 300 maszyn.

 

blue,knights, kołobrzeg

blue,knights, kołobrzeg

blue,knights, kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.