Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

smocze łodzie,kołobrzegNa bulwarze nad Parsętą z okazji Dni Kołobrzegu Antoni Szarmach z przyjaciółmi zorganizował wyścigi Drahenbotów. Frekwencja, jak zawsze, była bardzo duża.
Na szczęście dopisała pogoda, bo to ostatnio podstawowy problem podczas imprez i na bulwarze nad rzeką zgromadziła się spora widownia. Wyścigi Smoczych Łodzi to już w Kołobrzegu tradycja. W zawodach startują samorządowcy, uczniowi, a także znajomi i przyjaciele. W tym roku wygrała drużyna Cross Kick Iwony Oleczek. Niestety, był też mały wypadek, po którym jedną z łodzi trzeba było uszczelnić.

Drachenboty przybyły do Kołobrzegu w roku milenijnym z zaprzyjaźnionego z naszym miastem i powiatem kołobrzeskim niemieckiego miasta Barth. Mieszkańców wyścigami po Parsęcie na smoczych łodziach zaraził Antoni Szarmach i Marek Padjas.

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

smocze łodzie,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama