Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

niemcy,kołobrzegZ okazji Dni Kołobrzegu 150 obywateli Niemiec odwiedziło miasto nad Parsętą. Przyjechali pociągiem. Krótką przerwę zrobili sobie na zwiedzanie Szczecina.


Wycieczka kolejowa do Kołobrzegu pociągiem Deutsche Bahn była udana. Szynobus przyjechał niemal punktualnie. Goście z Niemiec udali się do hotelu "New Skanpol", a stamtąd przejdą na otwarcie Dni Kołobrzegu, które odbędzie się o godzinie 18.00 w RCK. Jak mówi prezydent Janusz Gromek, który powitał gości na kołobrzeskim dworcu, chciałoby się, aby takie połączenie kolejowe Kołobrzegu z Berlinem było na stałe. Na razie to sfera życzeń.

niemcy,kołobrzeg

niemcy,kołobrzeg

niemcy,kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama