Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  ***

Służbowy objazd miasta na rowerach

miasto,kołobrzeg,objazdPrzed długim weekendem prezydent razem z pracownikami magistratu objechał miasto na rowerach. Zwracał uwagę na bałagan i potencjalne inwestycje.

Janusz Gromek razem z naczelnikami i pracownikami Urzędu Miasta objechał najbardziej prestiżowe części Kołobrzegu, a więc część nadmorską. Zwracano uwagę na nieporządek i potrzeby inwestycyjne, aby z niektórymi sprawami, jak chodniki czy malowanie barierek zdążyć przed wakacjami. Jak mówi prezydent, rowerem można wjechać do wielu miejsc, a i jest zdrowiej.

miasto,kołobrzeg,objazd