menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Służbowy objazd miasta na rowerach

miasto,kołobrzeg,objazdPrzed długim weekendem prezydent razem z pracownikami magistratu objechał miasto na rowerach. Zwracał uwagę na bałagan i potencjalne inwestycje.


Janusz Gromek razem z naczelnikami i pracownikami Urzędu Miasta objechał najbardziej prestiżowe części Kołobrzegu, a więc część nadmorską. Zwracano uwagę na nieporządek i potrzeby inwestycyjne, aby z niektórymi sprawami, jak chodniki czy malowanie barierek zdążyć przed wakacjami. Jak mówi prezydent, rowerem można wjechać do wielu miejsc, a i jest zdrowiej.

 

miasto,kołobrzeg,objazd

miasto,kołobrzeg,objazd

miasto,kołobrzeg,objazd

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.