23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Tymczasowy dyrektor w Okruszku

W sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego odbyła się narada dyrektorów jednostek oświatowych z udziałem starosty kołobrzeskiego, Mirosława Tessikowskiego. W związku z rezygnacją Heleny Rudzis-Gruchały ze stanowiska dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek" w Kołobrzegu oraz jej prośbą o rozwiązanie umowy o pracę, Zarząd Powiatu powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Małgorzacie Mularczyk, dotychczasowej wicedyrektor SOSW "Okruszek". Małgorzata Mularczyk będzie pełnić tę funkcję od 15 maja do czasu wyłonienia nowego dyrektora, jednak nie dłużej niż do 30 września 2024 roku. Uchwałę powierzającą jej obowiązki wręczył dziś starosta Mirosław Tessikowski.