Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

III Kołobrzeski Dzień Sportu osób z niepełnosprawnościami

Na sali sportowej Ognisk Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu w sportowych zmaganiach uczestniczyli uczniowie: SOSW „Okruszek” w Kołobrzegu, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. M. Grzegorzewskiej w Sławnie, Zespołu Placówek Specjalnych w Sławoborzu, Przedszkola Miejskiego nr 6 im. J. Korczaka, Przedszkola Miejskiego nr1 im. J. Tuwima, Specjalnego Oddziału Przedszkolny w SP nr 5 z oddziałami integracyjnym im. Jana Pawła II. Rywalizacje w wielu ciekawych kategoriach przyniosły wiele radości młodym zawodnikom. Nagroda za sportowy wysiłek uczestników były pamiątkowe medale. Nad prawidłowym przebiegiem sportowych zmagań czuwali wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas w SP nr 8, ZSE-H im Emilii Gierczak, Zespołu Szkół Policealnych „MEDYK” oraz ze Stowarzyszenia Grupa Ratownicza „PARAMEDIC”.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama