Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

18 uczniów ma szansę zrobienia kursu prawa jazdy [wideo]

W Zespole Szkół nr 2 w Kołobrzegu, zlokalizowanym przy ulicy Piastowskiej, odbyła się dziś konferencja prasowa, podczas której dyrektor szkoły oraz starosta przedstawili inicjatywę wsparcia dla 18 uczniów klas mechaników pojazdów samochodowych oraz elektromechaników pojazdów samochodowych, którzy rozpoczęli kurs na prawo jazdy. Całkowity koszt szkolenia wynosi 53 000 złotych, a jego pokrycie zostało w całości podjęte przez powiat. Po ukończeniu kursu uczniowie pomyślnie przystąpią do egzaminu na prawo jazdy, co umożliwi im uzyskanie niezwykle istotnego uprawnienia niezbędnego w praktyce zawodowej oraz wzmocni ich pozycję na rynku pracy.

Warto podkreślić, że kurs został sfinansowany przez starostwo, natomiast koszty związane z egzaminami poniosą sami uczniowie. Ponadto firma, która prowadzi szkolenie, zaoferowała dodatkowe bonusy w postaci warsztatów dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz symulacji skutków spożycia narkotyków i alkoholu. Ta dodatkowa oferta jest niezwykle cenna, gdyż pozwoli uczestnikom kursu lepiej zrozumieć konsekwencje złamania przepisów drogowych oraz skłoni ich do bardziej odpowiedzialnego podejścia do kwestii bezpieczeństwa na drodze.

Kurs na prawo jazdy będzie od tego roku opłacany wszystkim uczniom kończącym szkołę w klasie mechaników i elektromechaników.

Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama