Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Święto szkoły w Koperniku

W piątek w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu odbył się uroczysty apel z okazji święta szkoły. Wzięło w nim udział wielu zaproszonych gości, parlamentarzystów, samorządowców i przyjaciół placówki oraz emerytowanych pracowników. Spotkanie było okazją do podsumowania wyników dydaktycznych, osiągnięć sportowych i naukowych oraz podkreślenia sukcesów, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku. Wręczone zostały także nagrody zwycięzcom poszczególnych konkursów.

Święto szkoły to też okazja do wręczenie prezentów, starosta Tomasz Tamborski przekazał na ręce dyrektora Artura Dzierkowskiego czek na kwotę 5.000 złotych. prezydent Anna Mieczkowska ufundowała specjalne pufy do strefy relaksu, która rozbudowuje się w szkole, a członek województwa Anna Bańkowska ufundowała piłki do kilku dyscyplin sportowych. Głos zabrało również wielu z zaproszonych gości.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama