Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Święto Zespołu Szkół Nr 2

W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyła się uroczystość z okazji święta Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego, po raz pierwszy zrealizowana poza murami jednostki przy ul. Piastowskiej. Szkoła świętuje w czasie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Magdaleny Barny, dyrektora szkoły, która przypomniała historię szkoły oraz podsumowała osiągnięcia szkolne z ostatnich miesięcy. Wręczono także statuetki: "Pracodawcy Roku" (trafiła do kołobrzeskiego przedsiębiorcy Pawła Makarewicza), "Zawodowiec Roku" (wręczono ją uczniowi Tomaszowi Iglikowskiemu) oraz "Przyjaciel Szkoły" (trafiła do twórczyni" Kołobrzeskich Neonów" Katarzyny Koperkiewicz). Wręczono również nagrody laureatom konkursu kulinarnego "Mistrz Kuchni Juniora". Starosta Tomasz Tamborski i Jacek Kuś wręczyli dla szkoły czek na kwotę 5 tys. zł. Na zakończenie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w pokazie kulinarnym i fryzjerskim.
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama