Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Konkurs "Mistrz Kuchni Junior"

W Akademii Kulinarnej Klimatex 10 października odbyła się kolejna edycja konkursu gastronomicznego pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego "Mistrz Kuchni Junior". Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Zadaniem uczestników było przyrządzenie polędwiczki wieprzowej z sosem oraz puree warzywnego. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu.

Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie:
Maciej Jeleń - Akademia Kulinarna Klimatex
Iwona Staniak - SHUUM Boutique Wellness Hotel
Grzegorz Nowicki - Hotel Aquarius SPA.

Uczestnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności kulinarnych przenosząc nas w świat cudownych smaków i zapachów. Werdykt jury oraz wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi 25 października 2023 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu podczas Święta Szkoły.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama