Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ślubowanie uczniów Zespołu Szkół Morskich [foto/wideo]

W kołobrzeskiej Marinie pierwszoklasiści z Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów. W obecności rodziców oraz zaproszonych gości uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyście ślubowanie i zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu. Tradycyjnie uroczystości towarzyszył poczet sztandarowy, na który pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a następnie, wszyscy po kolei, zostali uroczyście pasowani. Aktu pasowania dokonali  starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz dyrektor szkoły Anna Walczak. Podczas uroczystości pasowania prawie 158 uczniów klas pierwszych nadano tez imię łodzi DZ zakupionej przez powiat o wartości 150 tysięcy złotych. Nadano jej imię Ania. 

Uroczystość zakończyła się pokazem musztry paradnej w wykonaniu kompanii honorowej.

Zapraszamy do galerii zdjęć i materiału wideo z uroczystości.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama