Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Botaniczny Kopernik już otwarty

Dziś w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika oficjalnie oddano do użytku eko-ogród, zrealizowany w ramach konkursu grantowego "Tu mieszkam tu zmieniam EKO", organizowanego przez Fundację Santander Bank Polska im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Z nadesłanych 88 projektów komisja konkursowa wybrała 5 organizacji, które zostały nagrodzone grantem w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród nagrodzonych koncepcji znalazł się również projekt przygotowany przez I LO pod nazwą „Botaniczny Kopernik”. Eko-ogród będzie przede wszystkim pełnił funkcję edukacyjną, ale również leczniczą – przy pomocy hortiterapii wspomoże uczniów mających problemy z koncentracją czy wyciszeniem. Co więcej, powstało ekologiczne miejsce dla motyli i innych owadów.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama