Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Świetne wyniki egzaminów zawodowych w Ekonomie

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja na temat wyników egzaminów zawodowych w ramach sesji LATO 2023, które odbyły się w czerwcu 2023 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E.Gierczak w Kołobrzegu. Zarówno w klasie technik ekonomista, jak i technik hotelarstwa zdawalność wyniosła 100 %. Z tej okazji dziś starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski odwiedził uczniów obu klas i wraz z dyrektor Joanną Babiak składał im serdeczne gratulacje.

W klasie technik ekonomista do egzaminu przystąpiło 21 osób - zdali wszyscy, w tym 5 zdających uzyskało wyniki z części praktycznej na poziomie 100%. Wynik powyżej 90% uzyskało 13 osób.

Na kierunku technik hotelarstwa do egzaminu przystąpiło 29 osób, zdali wszyscy, w tym 3 zdających uzyskało wynik z części praktycznej ma poziomie 100%. Wynik powyżej 90 % uzyskało 17 zdających.

W sesji egzaminacyjnej LATO 2023 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak przeprowadzono łączne 8 egzaminów. Poza wymienionymi kierunkami, przeprowadzono egzaminy dla: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik reklamy, technik informatyk, technik programista, technik organizacji turystyki oraz technik handlowiec, w których zdawalność oscylowała na poziomie 87%-97%. Co ważne, aby zdać egzamin zawodowy, należy osiągnąć wynik nie mniejszy niż 75% w części praktycznej.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama