Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Piłkarze z odwiedzinami w kołobrzeskich przedszkolach

Piłkarze drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg rozpoczęli cykl spotkań z dzieciakami uczęszczającymi do kołobrzeskich przedszkoli. Odwiedzimy wszystkie kołobrzeskie placówki – zapowiadają. W programie - krótka pogadanka edukacyjna, inspirowanie zdrowego trybu życia, rozgrzewka i zajęcia sportowe z najmłodszymi. Na koniec małe prezenty dla wszystkich.

Zachęcanie do uprawiania sportu już od najmłodszych lat, zaproszenie do uczestnictwa w zajęciach piłkarskich MKP Kotwica Kołobrzeg oraz chęć pozyskania małego kibica – to cele naszej akcji – mówi Łukasz Bednarek, dyrektor klubu. Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Radość i zadowolenie dzieciaków podczas naszych spotkań jest nieoceniona – dodaje Oskar Pogorzelec, bramkarz Kotwy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama