Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Otwarcie pracowni chemicznej w Koperniku

W I LO Dwujęzycznym im. M. Kopernika oddano dziś do użytku nową salę chemiczną do pracy w grupach. Pomieszczenie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie sali chemicznej, które służyło dotychczas za zaplecze i magazyn, zostało gruntownie wyremontowane i przystosowane do zajęć praktycznych. Nowa sala laboratoryjna została wyposażona w specjalistyczne meble i sprzęt, w tym m.in. stół laboratoryjny, dygestorium oraz odczynniki.
- Inwestycja została sfinansowana ze środków Powiatu Kołobrzeskiego w kwocie 173.000 złotych. W I LO uczy się obecnie 640 uczniów. W tym roku, wychodząc naprzeciw większej liczbie kandydatów ze skumulowanych roczników, szkoła otworzyła dwie klasy biologiczno-chemiczne. Od dzisiaj też uczniowie będą mogli w lepszych warunkach przeprowadzać doświadczenia i wykonywać zadania praktyczne. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama