Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

KIG nagrodziła najzdolniejszych uczniów

Kołobrzeska Izba Gospodarcza, jak co roku przyznała Nagrody dla Najzdolniejszych Uczniów szkół średnich powiatu kołobrzeskiego za rok szkolny 2022/2023. Nagroda KIG stanowi wyróżnienie indywidualne dla uczniów, wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w nauce z przedmiotów ścisłych, jak matematyka, fizyka, chemia, informatyka, czy astronomia. Uczniów, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny, jednocześnie wykazujących się wrażliwością i aktywnością społeczną. Tegoroczni laureaci brali udział w konkursach, olimpiadach, wyróżniali się kreatywnością oraz angażowali się w życie swojej społeczności.

W tym roku wpłynęło łącznie 6 podań, z których wybraliśmy trzy osoby przyznając im nagrody pieniężne:

I nagrodę i czek na kwotę 1.500 zł otrzyma Szymon Ruciński, uczeń Zespołu Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

II nagrodę i czek na kwotę 1.000 zł otrzyma Jarosław Soroka, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

III nagroda i czek na kwotę 500 zł trafi do Amelii Banasiak, uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama