Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeskie podstawówki rozpoczęły rok szkolny

Nowy rok szkolny zainaugurowały kołobrzeskie szkoły podstawowe. Uroczyste apele odbyły się we wszystkich miejskich placówkach. Dla 3705 uczniów poniedziałek to pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Od jutra lekcje rozpoczną się we wszystkich 188 klasach. Swój pierwszy kontakt ze szkołą mieli uczniowie klas pierwszych. Dla wielu z nich moment pasowania na ucznia to zupełnie nowe doświadczenie wprowadzające w świat edukacji.

Okolicznościowe życzenia uczniom i kadrze nauczycielskiej złożyła dziś prezydent miasta Anna Mieczkowska, jej zastępczynie Ilona Grędas-Wójtowicz i Ewa Pełechata, a także radni Rady Miasta Kołobrzeg.

Dobra wiadomość jest taka, że w tym roku szkolnym ferie wypadają dla nas w dniach  15 - 28 stycznia 2024, razem z województwem dolnośląskim,, mazowieckim, opolskim.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama