Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych

W poniedziałek w szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego naukę rozpoczęło 3456 uczniów, w tym 1081 w klasach pierwszych. Ostatecznie utworzonych zostało 37. oddziałów dla pierwszoklasistów.

Tradycyjnie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski dokonał oficjalnego otwarcia roku szkolnego, po raz pierwszy dzwoniąc dzwonkiem i życząc uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Pierwszoklasistom składał życzenia z okazji nowego etapu w ich edukacji, licząc, że ten rok szkolny będzie dla nich nie tylko wspaniałą edukacyjną przygodą, ale także niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rówieśników. Za maturzystów, jak co roku, trzyma kciuki i widzi się już w styczniu na studniówkach.

Tegoroczne rozpoczęcie roku było także szczególne, bowiem na zaproszenie starosty Tomasza Tamborskiego, do Kołobrzegu przyjechał profesor Marian Turski, który dziś spotkał się z młodzieżą w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak. W najbliższym tygodniu zaplanowane są także kolejne wizyty profesora w pozostałych szkołach ponadpodstawowych.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama