Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dodatkowy oddział w szkole branżowej

1 września  starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski podjął decyzję o utworzeniu dodatkowego - ósmego oddziału w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu.

- Będzie to oddział wielozawodowy, a chętni mogą ubiegać się o przyjęcie bezpośrednio w szkole. Decyzja spowodowana jest bardzo dużym zainteresowaniem absolwentów szkół podstawowych nauką w naszej szkole branżowej. Nie możemy pozwolić, aby młodzież z naszego powiatu, ale także z powiatów ościennych musiała szukać szkoły daleko od miejsca zamieszkania, stąd decyzja wychodząca na przeciw uczniom, którzy ciągle jeszcze poszukują swojej szkoły.- mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Ponadto starostwo informuje, że wolne miejsca posiada jeszcze technikum w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, kształcące w atrakcyjnym na rynku pracy zawodzie - technik lotniskowych służb operacyjnych. Ostatecznie rekrutacja do wszystkich szkół powiatu zamknie się liczbą 37 klas pierwszych.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama