Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Botaniczny Kopernik -  przyznano grant dla liceum

Jak co roku Fundacja Santander Bank Polska zorganizowała konkurs grantowy „Tu mieszkam tu zmieniam EKO”. Z nadesłanych 88 projektów komisja konkursowa wybrała 5 organizacji, które zostały nagrodzone grantem w wysokości 10 tysięcy złotych. Wśród nagrodzonych koncepcji znalazł się również projekt przygotowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu pod nazwą „Botaniczny Kopernik”.

Eko-ogród będzie przede wszystkim pełnił funkcję edukacyjną, ale również leczniczą – przy pomocy hortiterapii wspomoże uczniów mających problemy z koncentracją czy wyciszeniem. Co więcej, powstanie ekologiczne miejsce dla motyli i innych owadów.

Grafiki pochodzą ze strony Fundacji Santander.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdziecie  na stronie: https://fundacja.santander.pl/2023/08/03/wyniki-naboru-do-programu-grantowego-tu-mieszkam-tu-zmieniam-eko-edycja-2-2023/

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama