Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wnioski o poprawę jakości oferty edukacyjnej szkół w powiecie

W środę Powiat Kołobrzeski złożył wniosek do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie o dofinansowanie projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach działania 6.9 Edukacja ogólna. Celem projektu jest podnoszenie jakości edukacji w dwóch naszych szkołach Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie oraz I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. W ramach projektu zaplanowano m.in.: indywidualne doradztwo zawodowe dla 246 uczniów, szkolenia zawodowe dla uczniów podnoszące kwalifikacje i umiejętności zawodowe oraz doposażenie szkół w sprzęt i narzędzia zwiększające jakość dydaktyczną. Efektem projektu będzie poprawa jakości oferty edukacyjnej szkół ogólnokształcących z naszego powiatu. – mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone 7 grudnia 2023 roku.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama